Classement
EquipePoints *Participations
Sporting Lokeren3484303
Royal Antwerp FC4345392
Sporting De Charleroi3403313
RSC Anderlecht8462818
Club Brugge KV119621167
KV Mechelen3170294
KRC Genk5585537
Beerschot-Wilrijk3865370
KV Oostende2502229
Standard De Liège5957587
KVC Westerlo2624244
KAA Gent2961284
Cercle Brugge KSV1830172
STVV2585249
OH Leuven1407130
Royal Excelsior Mouscron32329
KV Kortrijk1581152
KSV Roeselare75971
Waasland-Beveren1503146
Lommel SK1175112
AFC Tubize36134
R Union Saint-Gilloise54852
SV Zulte Waregem1415141
KAS Eupen62861
* Le classement est mis à jour toutes les 4 heures.
Partenaires Pro League
De Grote Verkeerscup 2016

Uw browser is verouderd. Hij heeft bekende veiligheidsissues en kan niet alle mogelijkheden weergeven van deze of andere websites.
Lees hier meer over hoe uw browser te upgraden